1-Ürün seçimi & Fiyat bilgisi:

Sipariş vermeyi düşündüğünüz ürünün adet ve yetişmesini istediğiniz tarih bilgisi ile bana ulaştığınız taktirde fiyatlandırma çalışması yapıyoruz. Ürünlere birim fiyat verilmemektedir. Seçilen ürünler adet ve boyutlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Çok adetlerde indirim uygulanır. Fiyatlandırma hakkında size en kısa zamanda geri dönüş yapabilirim.

2-Sipariş & Tasarım

Fiyat ve tarih onayının ardından ürünlerinizin tasarımında kullandığımız etiket, resim, yazı, renk, yazı karakteri gibi unsurları istediğiniz şekilde yeniden tasarlanmaktadır. Sitemizdeki numunelere bağlı kalmak zorunda değilsiniz.
Herhangi bir yerde gördüğünüz ürünün görselini bize ulaştırarak sizin için tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Ürünler sizin isteklerinize göre yeniden tasarlanacağı ve bir çok ürünün el emeği yoğun olarak imal edilmesini göz önüne alarak bize en az 7 gün süre vermenizi rica ederiz.
Yaz aylarında yoğunluk artacağı için bu sürenin uzayabileceğini unutmayınız.

3- Ödeme Bilgisi:

Tasarım onayından sonra ödeme yapmanız için hesap numaramı size gönderiyorum. Ödemeyi yalnızca EFT veya Havale yoluyla kabul edebiliyorum.

4-Teslim Süresi

Sipariş yoğunluğumdan dolayı; kesinleşen siparişlerimi tarih sırasına göre liste yaptıktan sonra, sıraya koyarak hazırlıyorum.
2 hafta öncesinden iletişime geçilirse çok sevinirim. Siparişlerinizi; yoğunluğuma, sipariş adet sayınıza ve sipariş modelinize göre en erken ortalama 3 – 7 gün içinde teslim edebiliyorum.

5-Adres & Kargo Bilgisi:

Ödeme bilgisi için mail gönderirken, adres bilgilerinizi (ad-soyad-açık adres ve aktif cep numarası) olarak yazmanızı istiyorum. Kargo için cep numarasını mutlaka yazmalısınız.
Paketinizi Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderiyorum. Paketiniz 2 iş günü içinde adres teslim olarak elinize ulaşmış oluyor.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler…